Фонове зображення хедера
Фонове зображення хедера

Первинна профспілкова організація
Національного авіаційного університету

Всеукраїнської профспілки працівників наземного, водного та авіаційного транспорту

Про профком

30 липня 2018 року на установчих Зборах працівників Національного авіаційного університету було прийнято рішення про створення незалежної Первинної профспілкової організації Національного авіаційного університету Всеукраїнської профспілки працівників наземного, водного та авіаційного транспорту (незалежної ППО НАУ).

Установчі збори підтвердили належність незалежної ППО НАУ до Всеукраїнської профспілки працівників наземного, водного та авіаційного транспорту та визнання її Статуту.

За результатами голосування головою незалежної ППО НАУ одноголосно було обрано Чепіженка Валерія Івановича. Також були обрані її профорганізатор і ревізор.

02 серпня 2018 року на засіданні Президії Центрального комітету Всеукраїнської профспілки працівників наземного, водного та авіаційного транспорту було прийнято рішення про включення Первинної профспілкової організації Національного авіаційного університету Всеукраїнської профспілки працівників наземного, водного та авіаційного транспорту до Всеукраїнської профспілки працівників наземного, водного та авіаційного транспорту (Протокол №9).

14 серпня 2018 року незалежна ППО НАУ була зареєстрована у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ідентифікаційний код 42394463) і розпочала свою діяльність.