Фонове зображення хедера
Фонове зображення хедера

Первинна профспілкова організація
Національного авіаційного університету

Всеукраїнської профспілки працівників наземного, водного та авіаційного транспорту

Відповідь Адміністрації НАУ на запит профспілки

Шановні колеги! Інформуємо Вас про те, що з метою представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів незалежної профспілки НАУ, громадського контролю за виконанням Адміністрацією університету законодавства про працю, голова ППО НАУ ВППНВАТ звернувся до Адміністрації університету (вих. №37 від 09.12.2019р.) з пропозицією надати профспілці обгрунтувану інформацію щодо структурної і економічної доцільності ліквідації відділу маркетингу та технічного розвитку і навчально-виробничого центру "Автоцентр НАУ", а також пояснити, як ліквідація цих підрозділів пов'язана з усуненням виявлених порушень, зазначених в акті Рахункової палати, і підвищенням ефективності використання державних матеріальних та інших активів університету. Копію цього листа також було надіслано до Освітнього омбудсмена України. 

У відповіді (вих. № 06.03/353-ю від 18.12.2019 року) Адміністрація НАУ повідомила профспілку про те, що твердження щодо переслідування членів незалежної профспілки НАУ з боку Адміністрації університету, є "БЕЗПІДСТАВНИМИ". 

Поряд з цим, Адміністрація НАУ відмовилась надати профспілці обгрунтувану інформацію щодо структурної і економічної доцільності ліквідації відділу маркетингу та технічного розвитку і навчально-виробничого центру "Автоцентр НАУ", посилаючись на те, що профспілка втручається у діяльність організацій роботодавців, їх об'єднань (ст. 131 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності"). Для довідки: відповідно до ст. 1 Закону України "Про організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності" організація роботодавців - це неприбуткова громадська організація, яка об'єднує роботодавців, а об'єднання організацій роботодавців - це неприбуткова громадська організація, яка об'єднує організації роботодавців, їх об'єднання. 

29.12.2019
262